"Şaka Gecesinde Buluşuyoruz!"

🔴Her yıl tekrarlamayı düşündüğümüz gecede en gırgır anılarımızı paylaşıp, güne yakışır bir dostluk ve arkadaşlık sergilemek istiyoruz. İzmir’de yaşamış başta Eflatun Nuri (ERKOÇ) Hocamız olmak üzere.."Şaka Gecesinde Buluşuyoruz!"..

Her yıl tekrarlamayı düşündüğümüz gecede en gırgır anılarımızı paylaşıp, güne yakışır bir dostluk ve arkadaşlık sergilemek istiyoruz. İzmir’de yaşamış başta Eflatun Nuri (ERKOÇ) Hocamız olmak üzere yitirdiğimiz tüm mizahçıları saygıyla anacağız..


1 NİSAN ŞAKA GECESİ
Her yıl tekrarlamayı düşündüğümüz gecede en gırgır anılarımızı paylaşıp, güne yakışır bir dostluk ve arkadaşlık sergilemek istiyoruz. İzmir’de yaşamış başta Eflatun Nuri (ERKOÇ) Hocamız olmak üzere yitirdiğimiz tüm mizahçıları saygıyla anacağız.
1976 yılında gazete ve dergi sayfalarında başlayan çizer dostluğumuz her geçen gün çoğalarak devam etti. Ayni yıllarda oluşturulan Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği ile karikatür adına çok üretken bir kent olduk. İzmir Karikatürcüler Platformu olarak yüzlerce çocuk ve genç çizer ile çoğalmaya devam ediyoruz. Bu güzel gecede buluşmak üzere, güle kalın…

Tarih: 1 Nisan 2015
Saat: 19.00
Yer: Arci Cafe Bar

Adres
Kıbrısşehitleri Caddesi, 
Ekmekiçin yan sokağı,
Mask Müzesi karşı sırası son mekan 
ALSANCAK / İZMİR