Cartoon Magazin, Union of World Cartoonists, (January, February, March 2018) PDF >......... 'Kitap Karikatürleri' sergisi 03 - 31 Mart 2018, Zonguldak >.......... Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir >.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Nasreddin Hoca İzmir'de


Karikatürün Ustaları Nasreddin Hoca İle Buluştu..


Uzundere'yi İzmir ve Ege'nin cazibe merkezi yapacağını her fırsatta dile getiren ve önemseyen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin SELVİTOPU, sanatçı, yazar ve çizerlerden Uzundere Rekreasyon Alanı ile ilgili görüş ve önerilerini alıyor.

Bu düşünceyle geçtiğimiz günlerde Yazar–Şair Sunay AKIN'ın ardından İzmirli karikatürist ve mizahçılar Uzundere Rekreasyon Alanı’nı gezdi. Aralarında Mustafa YILDIZ, Ömer ÇAM, Lütfü ÇAKIN, Cemalettin GÜZELOĞLU, Ayten KÖSE, Mustafa BORA, Ercan BAYSAL ve akademisyen Prof. Dr. Zafer ÖZDEN, Uzundere Rekreasyon Alanı’nında bulunan Nuh'un Gemisi ve Nasreddin Hoca heykel binasını gezdiler.

SANATÇILAR UZUNDERE’DE ETKİNLİKLER YAPACAK 
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün düzenlediği organizasyon çerçevesinde Nasreddin Hoca'nın içindeki 4 katlı heykel binasının İzmir için önemli bir sanat merkezi olacağını belirten karikatürist ve mizahçılar, burada karma sergiler, çocuklara yönelik atölye çalışmaları gibi önemli sanat aktiviteleri yapılabileceği konusunda görüş belirttiler.
(İzmir Basın Merkezi)CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.