Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

11.03.2015

"KARAKATÜR" Karikatür Sergisi Açıldı


Sergi, 04 - 31 Mart 2015 tarihleri arasında açık..

Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nce düzenlenen KARAKATÜR isimli karikatür sergisi 4 mart 2015 Çarşamba günü saat 18.00 de Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde açıldı. Açılışta Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN, çizerler Abidin Köse, Birol Çün, Murteza Albayrak, Hasan Efe, Ayten Köse, Eray Özbek hazır bulundu. 

Yakın zamanda yitirdiğimiz Sezer ODABAŞIOĞLU'nun karikatürlerinin de içinde olduğu İzmirli çizerlerin siyah zemin üzerine çalışmalarından oluşan sergi 31 Mart 2015 Salı gününe kadar izlenebilecek. (KarDerİzmir) 

Abidin KÖSE

Cem GÜZELOĞLU

Cem KOÇ

Cemalettin GÜZELOĞLU

Hasan EFE

Mehmet ASLAN

Murteza ALBAYRAK

Sezer ODABAŞIOĞLU

Zeynep GARGİ

Eray ÖZBEK (Kapak/Covers)


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.