Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

1.03.2015

Akkuyu Nükleer

Türkiye ilk nükleer santralini Mersin-Akkuyu'da kuruyor..
Kurulacak santral için endişeler de büyüyor. Dünya nükleerden vazgeçerken, Türkiye'de yapılacak santralin güvenliği de sorgulanmaya başladı.Türkiye’nin ilk nükleer santrali olacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin şirketi Akkuyu Nükleer A.Ş bünyesinde Mersin Bölge Kamu Diplomasisi ve Devlet İlişkileri Bölge Müdürü olan Faruk UZEL istifa etti.

Faruk UZEL, 1 Eylül Salı akşamı basın yayın organı temsilcilerine kendisine ait cep telefonundan geçtiği mesajda, "Ülkemin nükleer santral inşa etmek ve bu teknolojiye sahip olmak adına yaptıklarını desteklemekle birlikte, proje uygulayıcısı Rus şirketinin faaliyetlerini ve zihniyetinin inşa edeceği bir nükleer santrali ülkem ve milletim için çok ciddi bir risk unsuru olarak görüp, bu durumu dile getirmem sonucu Akkuyu Nükleler Santral Projesi’nden ayrıldığımı bildiririm" ifadelerini kullandı. 
(Kaynak: Hürriyet.com.tr) (Son Güncelleme: 04.09.2015)

Akkuyu Nükleer güç Santrali / Vikipedi
Akkuyu Nükleer
İlgili Haber / Atık Sorunu Ortaya Çıkacak
Akkuyu ve Sinop Nükleer Santrallerinin Bilinmeyenleri
(İsim Listesi Sayfa Sonundadır..)

   


      


   

   

   

   

   

   

---

İsimler:
Akdağ SAYDUT
Carlos LATUFF - Brazil BR
Emre ULAŞ - "Yeniçağ" Gazetesi
İsmail DOĞAN - Belgium B
J. Bosco AZEVEDO - Brazil BR
Makhmud ESHONKULOV - Uzbekistan UZ
Musa KART - "Cumhuriyet" Gazetesi
Murat SAYIN
Mustafa BİLGİN - "Aydınlık" Gazetesi
Oğuz GÜREL
Onur
Paolo LOMBARDI - Italy I
Saeid SADEGHI - Iran IR
Sefer SELVİ - "Evrensel" Gazetesi
"Uykusuz" Mizah Dergisi
Yaşar Kemal TURAN

---
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.