Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.01.2015

Yeni Yılda Mizah Sayfaları


5 farklı yerde karikatür atölyelerinin mizah sayfaları..


İzmir’de 5 farklı yerde karikatür atölyeleri yöneten Mustafa YILDIZ, 100’den fazla öğrencinin yeni yıl için çizdikleri karikatürlerden oluşan mizah sayfalarını değişik gazete ve dergilere hazırladı. Bayraklı Belediyesi; Yamanlar, Cengizhan ve Osmangazi semt merkezi öğrencilerinin çalışmalarını Haber Hürriyeti ve Ege’de Bugün gazetelerinde, ayrıca Ankara Çayyolu dergisinde mizah sayfası olarak yayınladı.

Turuncu Koleji Karikatür kulübü öğrencilerinin çalışmalarına, Torbalı yerel gazetesi 2 sayfa ayırdı. 'Turuncu Mizah' adıyla yayınlanan sayfa önümüzdeki aylarda tekrarlanacak. DEÜ Özel 75. Yıl İÖO Karikatür Kulübü ile yapılan yılbaşı karikatürleri okulun yayın organı Eylül dergisinde yayınlanacak.
(Haber: Mustafa YILDIZ)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.