Cartoon Magazin, Union of World Cartoonists, (January, February, March 2018) PDF >......... 'Kitap Karikatürleri' sergisi 03 - 31 Mart 2018, Zonguldak >.......... Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir >.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Press Release: Charlie Hebdo- Press Cartoon Belgium, Europe

If all the media published cartoons mocking the Muslim fundamentalists, they wouldn't know whom and where to attack..
Charlie Hebdo – Persbericht Press Cartoon Belgium / Europe 
Als alle media nu cartoons publiceren die zich satirisch uitlaten over de moslimfundamentalisten, dan zullen die niet meer weten waar ze de volgende keer moeten
toeslaan. Teveel keuze. Het lijkt me de beste manier om te reageren.
PCB (Press Cartoon Belgium) en PCE (Press Cartoon Europe)
Karel Anthierens, voorzitter
***

Charlie Hebdo – Communiqué de presse Press Cartoon Belgium / Europe
Si tous les medias publiaient des dessins se moquant des fondamentalistes musulmans, ils ne sauraient plus qui ni où attaquer. Ne serait-ce pas la meilleure façon de réagir ?
PCB (Press Cartoon Belgium) en PCE (Press Cartoon Europe)

Karel Anthierens, voorzitter
***

Charlie Hebdo – Press Release Press Cartoon Belgium / Europe
If all the media published cartoons mocking the Muslim fundamentalists, they wouldn't know whom and where to attack.  Wouldn't that be the best way to react?
PCB (Press Cartoon Belgium) en PCE (Press Cartoon Europe)

Karel Anthierens, voorzitter
- Press Cartoon
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.