Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

İzmir'de Charlie Hebdo için..Toplantı- Sergi


Paris'te Charlie Hebdo mizah dergisine yapılan saldırı izmir'de protesto edildi..
İzmir’li çizerler Charlie Hebdo mizah dergisine yapılan saldırıyı protesto etmek için 10 Aralık 2015 Cumartesi günü Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde bir araya geldiler. 

Saldırıya ilişkin düşüncelerini karikatürleriyle de ifade eden çizerlerin  çalışmaları
Müze’de sergilenmeye başlandı. Toplantıya Abidin KÖSE, Birol ÇÜN, Cemalettin GÜZELOĞLU, Deniz DOKGÖZ, Eray ÖZBEK, Önder BATKEN, Mürteza ALBAYRAK, Mehmet Ali GÜNEŞ, Mümin DURMAZ, Mustafa YILDIZ, Tufan SELÇUK ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN’ın yanı sıra genç çizerler de katıldı (KarDerİzmir)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.