Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

7.01.2015

Arşiv.. Charlie Hebdo Karikatürleri

Fransa'nın başkenti Paris'de bulunan mizah dergisi Charli Hebdo'nun merkezine silahlı saldırı yapıldı. Uzun bir süredir 24 saat polis tarafından korunan derginin merkezine saldırı dünyada infial yarattı.. Ölen 12 kişi arasında 5 karikatür çizeri var..


Galeriler:
- Charlie Hebdo Saldırısı - Dünya - 1 ->>>
- Charlie Hebdo Saldırısı - Dünya - 2 ->>> 
- Charlie Hebdo Saldırısı - Dünya - 3 ->>>

- Charlie Hebdo Saldırısı - Türkiye - 1 ->>>
- Charlie Hebdo Saldırısı - Türkiye - 2 ->>> 
- Charlie Hebdo Saldırısı - Türkiye - 3 ->>>

- Çizgilerle Charlie Hebdo Çizerleri ->>>
- Saldırı Haberi ->>> 
- Charlie Hebdo - Simgesel Katliam ve Sonrası ->>>
- Charlie Hebdo'ya Terör Saldırısı  1. Yılı ->>>
- Charlie Hebdo'ya Terör Saldırısı 2. Yılı ->>>

---

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.