- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

9.12.2014

'Cinsellik Komik Mi?' Karikatür Sergisi Açıldı


Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Topluluğu (EKAMİT) tarafından üçüncüsü düzenlenen Ege Mizah Festivali Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde başladı..
Etkinlik çerçevesinde 'Cinsellik Komik mi?' uluslararası karikatür sergisi mizah severlerle buluştu.

'Cinsellik Komik mi?’ adlı karikatür sergisi EKAMİT ve İzmir Karikatürcüler Platformu işbirliğiyle hazırlandı. 11 ülkeden 29 çizerin katıldığı serginin açılışını, Platform Başkanı Mustafa YILDIZ ve EKAMİT sözcüsü Uğur ÖNDER yaptı. Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf VARDAR MÖTBE Kültür Merkezi’nde sergilenmeye başladı. Sergi etkinlikler süresince ziyaret edilebilecek.

Ege Mizah Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinliklerde ilk gün birçok ünlü isimle söyleşi ve konser yapılacak. Geleneksel Ege Mizah Ödülleri sahiplerini bulacak. Söyleşilerin ardından Kısmet Show Stand-up Gösterisi ve Model konseri var.

Festivalin ikinci gününde; Çakallarla Dans Film Ekibi öğrencilerle buluşacak. Biradyo ve EKAMİT ortak etkinliğinde ise Mesut SURE ve İlker GÜMÜŞOLUK stand-up gösterisi gerçekleştirilecek. Cengiz ÜSTÜN ve Bay J söyleşilerinin ardından Umut KAYA konseriyle ikinci günü etkinlikleri sona erecek.

Festivalin son gününde de Parça Tesiri konseri, Edil YAŞAROĞLU söyleşisi yapılacak. Ege Mizah Ödülleri sahiplerini bulacak. 


Sergi açılış töreni

Sergiden - 1

Mustafa YILDIZ - Uğur ÖNDER

Sergiden - 4

Sergi konuşması

Sergiden- 3

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.