10.11.2014

Bayraklı'da Karikatür Atölyesi

Bayraklı Belediyesi 2014-2015 döneminde 21 semt merkezinde 63 farklı alanda vatandaşlara ücretsiz kurs hizmeti sunuyor.. Geçtiğimiz kurs döneminde 1331 kursiyerin eğitim gördüğü kurslarda bu sene de kayıtlar Bayraklı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü aracılığıyla alınmaya başladı. Bayraklı'da Karikatür Atölyesi..

Geçtiğimiz kurs döneminde 1331 kursiyerin eğitim gördüğü kurslarda bu sene de kayıtlar Bayraklı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü aracılığıyla alınmaya başladı. Bu dönem içerisinde; karikatür, satranç, yağlı boya resim, ahşap boyama, ev tekstil, giyim, el, makine, kurdele nakışı, çini, gitar, bağlama, takı tasarım, Türk Halk ve Sanat Müziği Koroları, okuma-yazma, drama, kırkyama (patchwork) kuaförlük, plates, engelli tiyatrosu, engelli halk oyunu, bale, hızlı okuma gibi 63 farklı dalda kurslar düzenlenecek.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek karikatür atölyesi, Mustafa YILDIZ yönetiminde yapılacak. Haftada 2 gün yapılması düşünülen karikatür atölyesine 7- 17 yaş grubu çocuklar katılabilecek. 
Atölye kayıtları için irtibat; 
Duygu COŞKUNER
Telefon: 371 71 85 Dahili: 440
(Haber; Mustafa YILDIZ)