Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Vâclav HAVEL Portre Karikatürleri Sergisine Gönderimler Açık


Ülke bütünlüğünün demokrasiye geçişinde çok büyük bir rol oynayan Çek Cumhuriyeti'nin ilk Cumhurbaşkanı Vâclav HAVEL için bir karikatür sergisi düzenleniyor..

Bir anlamda onur borcu ödemek isteyen Çek Karikatürcüler Birliği, çizerlerden HAVEL portre karikatürleri bekliyor. 

Sunulan eserler Birliğin web sayfasında yayınlanıyor. Seçilen karikatürler duruma göre sergilenecek ve albüm olarak basılacak. Süre sınırlaması yok. 

Çalışmaların gönderileceği adres:  vaclav.havel@ceska-karikatura.cz
Teknik Özellikler :
300 DPI (JPG) Çözünürlükte, 
Renkli, Gri Tonlamalı veya Siyah Beyaz, 
A4 boyutunda çalışmalarınızı gönderin

Katılımcılar
- Bilgi/Fotograf


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.