Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

13.10.2014

Karikatür Nedir?

TRT Belgesel..  'Sanat Sözlüğü'.. 'Karikatür'ün ne olduğunun sanatçılar, bilim insanları, edebiyatçıların görüşleriyle ve çeşitli sanat eserlerinden örneklerle açıklandığı video.

'Karikatür'ün ne olduğunun sanatçılar, bilim insanları, edebiyatçıların görüşleriyle ve çeşitli sanat eserlerinden örneklerle açıklandığı video.

10. bölüm Karikatür..
'Karikatür'ün ne olduğunun sanatçılar, bilim insanları, edebiyatçıların görüşleriyle ve çeşitli sanat eserlerinden örneklerle açıklandığı onuncu (10.) bölüm 'Karikatür'.
Görüntü kalitesini menüden 480p olarak değiştirerek izleyebilesiniz... İyi seyirler...

What is a caricature?
Araştırma, Senaryo ve Yönetmen Murat KARAHÜSEYİNOĞLU..
Yapımcı; Ege Deniz Timur ELLİDOKUZOĞLU..
Anlatıcılar; Recep YENER, Yaşar KARAKULAK, Hayrullah Tarhan KARAGÖZ, Özge ÖZTÜRK..
Kurgu & Efekt; Bora AY.. Pandomim Oyuncusu; Ulvi ARI..
Seslendiren; Rıza KARAAĞAÇLI.. Ses; Sami İlker GÜLER..
- Sanat Sözlüğü 10, Karikatür/Youtube >

Video (26.42 dk)CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.