Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

9.10.2014

'Çevre' Karikatürleri sergisi. 20 Ekim 2014 Son Katılım Tarihi

Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği & Karikatürcüler Derneği Boğaziçi Üniversitesi 'Çevre' konulu Karikatür Sergisi..
İstanbul / TÜRKİYE
(National Exhibition)
20 Ekim 2014
( @ )

1988'de çeşitli alanlarda uzman ve eğitimciler tarafından kurulan Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği, tamamen gönüllü çalışır. Doğa ve kent yaşamıyla barışık, sağlıklı bir 21. yüzyıl toplumu için gerekli olan çevre bilincinin artması ve yaygınlaşması için çalışmaktadır. Dernek, küresel çevre sorunlarının sınır tanımadığı bilinciyle doğanın ve doğal kaynakların geri dönüşsüz tahribine karşı, çevre konularına duyarlı, yaratıcı, sorumlu ve katılımcı bir toplumun eğitimle var olacağına inanmaktadır. 

Bu çerçevede Türkiye'de ve küresel boyutta çevreyi, çevre durumunu, doğal kaynakları geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde tahrip eden her türlü insani müdahaleyi konu edinen, eleştiren, irdeleyen, çözüm öneren karikatürler ile büyük bir sergi gerçekleştirilecektir.

Karikatürcüler Derneği'nin desteğiyle Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği tarafından gerçekleştirilecek Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 'Çevre' konulu sergiye tüm üyelerinizin katılımını beklemekteyiz. 

Sergi önce Boğaziçi Üniversitesi'nde açılacak olup, daha sonra farklı yerlerde de yinelenmesi ve karikatürlerin sonradan bir albümde toplanması planlanmaktadır. 
Son katılım tarihi: 20 Ekim 2014
Karikatürlerin gönderileceği E-mail Adresi:
karikaturculerdernek@gmail.com
(Karikatürler yüksek çözünürlükte olmalıdır.)

Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği
Adres:
Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca sok. 8/2 Deniz Apt. Maçka, 
Beşiktaş, istanbul

Tel & Fax: 0212 236 22 93 / 0212 236 49 89
www.yesiladimlar.org
yesiladimlar@gmail.com
Bak
(Kaynak)


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.