'Çevre' Karikatürleri sergisi. 20 Ekim 2014 Son Katılım Tarihi

🔴1988'de çeşitli alanlarda uzman ve eğitimciler tarafından kurulan Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği, tamamen gönüllü çalışır. Doğa ve kent yaşamıyla barışık, sağlıklı bir 21. yüzyıl toplumu için gerekli olan çevre bilincinin artması ve..


'Çevre' Karikatürleri sergisi. 20 Ekim 2014 Son Katılım Tarihi..İstanbul / TÜRKİYE
(National Exhibition)
20 Ekim 2014
(@)

1988'de çeşitli alanlarda uzman ve eğitimciler tarafından kurulan Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği, tamamen gönüllü çalışır. Doğa ve kent yaşamıyla barışık, sağlıklı bir 21. yüzyıl toplumu için gerekli olan çevre bilincinin artması ve yaygınlaşması için çalışmaktadır. Dernek, küresel çevre sorunlarının sınır tanımadığı bilinciyle doğanın ve doğal kaynakların geri dönüşsüz tahribine karşı, çevre konularına duyarlı, yaratıcı, sorumlu ve katılımcı bir toplumun eğitimle var olacağına inanmaktadır. 

Bu çerçevede Türkiye'de ve küresel boyutta çevreyi, çevre durumunu, doğal kaynakları geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde tahrip eden her türlü insani müdahaleyi konu edinen, eleştiren, irdeleyen, çözüm öneren karikatürler ile büyük bir sergi gerçekleştirilecektir.

Karikatürcüler Derneği'nin desteğiyle Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği tarafından gerçekleştirilecek Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 'Çevre' konulu sergiye tüm üyelerinizin katılımını beklemekteyiz. 
Sergi önce Boğaziçi Üniversitesi'nde açılacak olup, daha sonra farklı yerlerde de yinelenmesi ve karikatürlerin sonradan bir albümde toplanması planlanmaktadır. 

Son katılım tarihi: 20 Ekim 2014
Karikatürlerin gönderileceği E-mail Adresi:
karikaturculerdernek@gmail.com
(Karikatürler yüksek çözünürlükte olmalıdır.)

Yeşil Adımlar Çevre Eğitim Derneği
Adres:
Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca sok. 8/2 Deniz Apt. Maçka, 
Beşiktaş, istanbul

Tel & Fax: 0212 236 22 93 / 0212 236 49 89
---------------
www.yesiladimlar.org
yesiladimlar@gmail.com
Bak
(Kaynak)