Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

'Barış' Sergisi Karşıyaka Festivali'nde


Sergi 16 - 18 Ekim 2014 tarihleri arasında açık..


Karikatürcüler Derneği'nce düzenlenen BARIŞ konulu karikatür sergisi bu yıl ilk olarak uluslararası boyut kazanan ve BARIŞ temasıyla düzenlenen Karşıyaka Festivali kapsamında Karşıyaka Belediye Binası giriş katında açıldı. 

Sergi 30 Ekim 2014'e kadar izlenebilecek.  16-18 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen festivale portre çalışmalarıyla katılan Birol ÇÜN açılış töreninde Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu AKPINAR'a portre karikatürünü hediye etti. 

Festival alanında derneğe tahsis edilen standlarda dernek yayınlarının tanıtımı yapılırken , Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da çocuklarla satirik heykel çalışmaları gerçekleştirdi. (Karderİzmir)CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.