Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.07.2014

Osman Yavuz İNAL'dan 'Haşlamalar - Taşlamalar'

FENAMİZAH dergisi özel eklerine bir yenisini daha ekledi.. 


Karikatürcü Osman Yavuz İNAL'ın 'Haşlamalar-Taşlamalar'ı, FENAMİZAH tarafından e-kitap olarak düzenlendi

Osman Yavuz İNAL'ın, FENAMİZAH'ın ilk sayısından itibaren (Mart 2012-Ağustos 2014) yayınlanan 'Haşlamalar-Taşlamalar'  başlıklı şiirlerini bir araya toplamak düşüncesiyle hazırlanan bu e-kitap, hem kendisine hem de FENAMİZAH okurlarına bir armağan olarak düşünüldü.

FENAMİZAH'a katkıda bulunanların, yayımlanan yazıları ve çizgileri, bir kitap oluşturacak hale geldiğinde, kendilerinin de rızalarıyla özel ek olarak sunulmaya devam edecek.

HAŞLAMALAR-TAŞLAMALAR e-kitabını PDF 
issuu com üzerinden sayfa çevirmeli okumak için
FENAMİZAH e-dergi
Web
Blogger 
Facebook
Dijital Platformlar:
ISSUU
DMAGS
TURKCELLCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.