- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - - 'Bizim Gazete' 11 Şubat 2018 Sayısı. PDF.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.07.2014

'FenaMizah' E- Dergi, Ağustos 2014, Sayı: 30


Uluslararası mizah dergisi FENAMİZAH'ın 30. sayısı 80 sayfa..

• Yayın yönetmenliğini Aziz YAVUZDOĞAN'ın yaptığı FENAMİZAH e-dergi, Türkiye'den ve dünyadan tanınmış karikatürcülerin ve yazarların gönüllü kat1ılımlarıyla ücretsiz olarak yayımlanıyor.

Derginin yeni sayısı aşağıdaki dijital platformlardan ücretsiz takip edilebilir. Ayrıca tüm mobil cihazlardan TURKCELL dergilik uygulaması ücretsiz indirilebilir.

FENAMİZAH e-dergi
Web
Blogger 
Facebook
Dijital Platformlar:
ISSUU
DMAGS
TURKCELL
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.