- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - - 'Bizim Gazete' 11 Şubat 2018 Sayısı. PDF.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

3.06.2014

'Neşeli Müze’de Haziran Ayı Etkinlikleri…


Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi Haziran ayında yine birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 2 farklı sergi,  söyleşi, tek kişilik gösteri, komedi filmleri ve karikatür atölyeleri ile dopdolu!..


Manisalı çizerlerin sergisi '45’lik', alt salonda izleyicilerin beğenisine sunulacak. 21 çizerin eserlerinden oluşan sergi, Karikatürcüler Derneği Manisa Temsilciliği tarafından hazırlandı. 11 Haziran 2014 Çarşamba günü, saat 17. 30’da açılacak sergiye, dernek temsilcisi İbrahim ATABEY ve Manisalı çizerler katılacak.

'Genç Yetenekler' sergisi müzenin üst salonunda açılıyor. Müzenin karikatür atölyesini yürüten Eray ÖZBEK ve Mustafa YILDIZ’ın gençlerle yaptıkları çalışmalar sergileyecek. 44 genç çizerin yer aldığı yıl sonu sergisi 11 Haziran 2014, saat: 17.30’da açılacak.

Her ay devam edilen söyleşilerin bu ay ki konuğu Holistik Terapist Deniz KELLER. 7’den 70’e “ 'Kahkaha Terapisi ile İçinizdeki Neşeyi Keşfedin' başlıklı söyleşi, 4 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 18.00’de yapılacak. Farklı ve ilginç söyleşi her kese açık olacak.

Gazeteci- yazar Hakan DİLEK’in tek kişilik gösterisinde ilginç anılar, anekdotların yanında video gösterisi ve fotoğraflı bir anlatım sunuyor. 'Bi de ben anlatiim…' başlıklı gösteri 19 Haziran 2014, saat 18.00’de yapılacak.
(Haber; Mustafa YILDIZ)


Genç Yetenekler

Hakan DİLEK

Kahkaha Terapisi

Sergi
Manisalı Çizerler

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.