Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

20.06.2014

Köyde Festival

Festivalde Karikatür etkinliği..2. Kuyucular Köyü Kültür ve Sanat Festivali 20 Haziran 2014 Pazar günü geçekleşiyor.. 


Çeşitli sanat dallarında gösterilerin yapılacağı festivalde, sergiler ve söyleşiler gün boyu sürecek. Ses sanatçıları sahne alacak, folklorcular halaya duracak. Bu zengin programı hazırlayan  Heykeltraş Maksut KESİCİ yine festivale damga vuracak. 

Festivalde bir dizi karikatür etkinliği de gerçekleşecek. İzmir Karikatürcüler Platformu üyeleri Mustafa YILDIZ ve Lütfü ÇAKIN festivalde sergi açacak. YILDIZ, köy çocukları ile atölye çalışması yapacak. ÇAKIN ise, köyün gülen yüzlerinin portrelerini çizecek. İzmir’de yayınlanan mizah dergilerini dağıtacak. Aydın iline 10 km uzaklıkta ki Kuyucular Köyü tüm sanatseverleri bekliyor. (News; Mustafa YILDIZ)üCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.