Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

8.06.2014

Aryalar Ve Türküler..

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi tarafından gerçekleştirilen etkinlik KTÜ ve Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin desteğiyle düzenleniyor..Etkinliğin ilk bölümü 11 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 14.30'da TTSO Konferans salonunda yapılacak. Sanatçılar Trabzonlu türkü ve çok sesli müzik sevenlerle bir araya gelerek 'Avrupa ve Türkiye'de çok sesli müzik' başlıklı bir söyleşi gerçekleştirecekler. Etkinliğin ikinci günü ise, KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 20.00'de bir konser gerçekleştirilecek.

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.