Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

5.05.2014

Adalet Ve Karikatür..

Cem KOÇ'un 'Adalet Ve Karikatür' başlıklı konuşması 'Güncel Hukuk' dergisinin Mayıs 2014 sayısında yayınlandı..
04 Nisan 2014 tarihinde Ankara'da açılan 'Adalet' konulu karikatür sergisi bünyesinde bir de panel gerçekleştirilmişti. 'Adalet Ve Mizah' konulu panele konuşmacı olarak katılanlardan Cem KOÇ, 'Adalet ve Karikatür' başlıklı konuşmasından yola çıkarak bir yazıyı yayına hazırladı.

Yazı, 'Güncel Hukuk' dergisinin Mayıs 2014 tarihli sayısında yeyınlandı.
(Haber; Cem KOÇ)

-->(Güncel Hukuk Dergisi)
-->(Cem KOÇ Cartoon)
-->(Justice Cartoons)
-->(Wood Statuette)
-->(Cem KOÇ/Brazil Cartoon)

'Adalet ve Karikatür'
Cem KOÇ- s 1

'Adalet ve Karikatür'
Cem KOÇ- s 2

'Güncel Hukuk' Dergisi- Kapak
(Mayıs / May 2014)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.