Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

29.04.2014

Sezer ODABAŞIOĞLU Kırıkkale Etkinliklerindeydi..

Sezer ODABAŞIOĞLU, Kırıkkale’de Büyük Beğeni Topladı..
28 Nisan 2014 Pazartesi günü gerçekleşen etkinliklerde ODABAŞIOĞLU, “Çocuk Şiirleri Dinletisi-Söyleşi-İmza Günü” düzenledi ve karikatür sergisinin açılışı gerçekleştirildi..


Çocuklara, şiiri sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak ve bu alışkanlığın sürekliliğini sağlamak, etkili ve sağlıklı iletişim kurabilme becerisi kazandırmak amacıyla, Kırıkkale Özel İdaresi Bilim Sanat Merkezi ve Kırıkkale İl Halk Kütüphanesi organizasyonu ile 28 Nisan 2014 Pazartesi Saat: 14.00’de Kültür Merkezi’nde, karikatürist-yazar-şair Sezer ODABAŞIOLU ile “Çocuk Şiirleri Dinletisi-Söyleşi-İmza Günü” etkinliği; ayrıca, sanatçının karikatürlerinden oluşan bir sergi açılışı yapıldı.

Çok zengin program akışıyla dikkat çeken etkinlik değerli şair-yazar sayın Ferda Balkaya Çetin’in sunumu ile gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını, Kırıkkale Özel İdaresi Bilim Sanat Merkezi Müdürü, sayın Bekir DEMİRDÖĞEN yaptı. Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim Ve Sanat Merkezi öğrencilerinin, sanatçının derleyip kitaplaştırdığı “Bir Avuç Tekerleme” kitabından yaptıkları seçki tekerlemeleri; “Kenar Süsüm Kuş Ağaç Ve Ben” ve “Söğüt Dalı Düdük” çocuk şiir kitaplarından seçtikleri şiirleri, dramatize ederek seslendirmeleri büyük alkış aldı.

Öğrencileri gösterilerinden sonra sahnede yer alan Sezer ODABAŞIOĞLU, şiir dinletisi ile öğrenci, veli, Kırıkkaleli yönetici ve katılımcılardan büyük beğeni topladı. Programın sonunda Kırıkkale Özel İdaresi Bilim Sanat Merkezi Müdürü sayın Bekir DEMİRDÖĞEN ve Kırıkkale İl Halk Kütüphanesi Müdürü Zeliha ATAY, sanatçıya günün anısına hazırladıkları katılım plaketlerini takdim ettiler. Program, sanatçının kitap imzalamalarıyla sona erdi.
(Haber; Sezer ODABAŞIOĞLU)


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.