- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - - 'Bizim Gazete' 11 Şubat 2018 Sayısı. PDF.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

10.04.2014

Murteza ALBAYRAK Karikatür Sergisi


Kağıttan Gemiler Yapmak'..

Murteza ALBAYRAK'ın 'Kağıttan Gemiler Yapmak' adını verdiği karikatür sergisi Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde 09 Nisan 2014, Çarşamba günü saat 17.30 da açıldı. 10 Haziran'a kadar açık kalacak serginin açılışında İzmirli çizerler de hazır bulundu. Aynı anda Göksel ÇETİN tarafından koordine edilen fotomontajlardan oluşan serginin de açılışı gerçekleştirildi.
(Haber; Karder İzmir)


Afiş
Murteza ALBAYRAK

Göksel ÇETİN, Murteza ALBAYRAK,
Serpil GÜNGÖRHasan EFE, Cem KOÇ, Mehmet ASLAN,
Murteza ALBAYRAK, Turan İYİGÜN,
Abidin KÖSE,
Murat ASLAN, Mustafa YILDIZ, Göksel ÇETİN
.

Murteza ALBAYRAKCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.