Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

10.04.2014

Mizaha Sansür!..


Ege Üniversitesi Rektörlüğü'nden Mizaha Sansür!..

Sanatçı Müjdat GEZEN ve gazeteci Uğur DÜNDAR'ın Ege Üniversitesi'nde katılacağı söyleşi Rektörlük tarafından iptal edildi..

Buna göre; Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Kulübü, Müjdat GEZEN 'i söyleşi için davet etti. GEZEN, söyleşi teklifini kabul etti ve böyle etkinliklere Uğur DÜNDAR ile birlikte gittiğini belirtti. Bu durum karşısında mutlu olan öğrenciler Rektörlük engeli ile karşı karşıya kaldı.
Rektörlük, Müjdat GEZEN'i arayarak "Sizin mizah yönünüz var ancak Uğur DÜNDAR siyasi bir kişilik" dedi. GEZEN, bu durum karşısında DÜNDAR'ın gazeteci olduğunu söyledi.

Rektörlük; GEZEN ve DÜNDAR'ın birlikte söyleşiye katılmasını kabul etmedi. Müjdat GEZEN'in de söyleşiye tek katılmayı kabul etmemesi üzerine söyleşi iptal oldu.
(Haber; Mustafa YILDIZ)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.