Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

16.04.2014

Karderizmir Nisan Toplantısında Exlibris Sunumu


Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği’nin nisan ayı toplantısı 15 nisan 2014 saat 17.30 da Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde yapıldı.. Toplantıda , İstanbul Ekslibris Derneği başkanı Hasip PEKTAŞ’ın hazırladığı sunum Mehmet ASLAN’ın anlatımıyla gerçekleştirildi. Exlibris malzemeleri örnekleri ile getirilen örnek çalışmalar incelendi, 

2015 yılı içinde mizahi exlibrislerden oluşan bir sergi açılması kararlaştırıldı. Bunun yanı sıra Adalet ve Karikatür sergisi albümü üyelere dağıtıldı. 

50x60 cm tuval üzerine hazırlanan karikatürlerle açılacak temsilcilik sergisi için ön hazırlıkların görüşüldüğü toplantıda, Ankara’lı çizer Murat ÖZMENEK’in İzmir’li çizerler için göndermiş olduğu “Zemberek” isimli kişisel albümü de toplantıya katılanlara verildi.

Karderİzmir
Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği
-->(Haber/Karderİzmir)

Cem KOÇ, Murat ASLAN, Birol ÇÜN, Abidin KÖSE,
Ercan BAYSAL, Sadık ÖZTÜRK, Mustafa YILDIZ,
Şeref GÜZEL, Cemalettin GÜZELOĞLU.

Mehmet ASLAN, Cem KOÇ, Murat ASLAN,
Birol ÇÜN, Abidin KÖSE, Ercan BAYSAL,
Şeref GÜZEL, Cemalettin GÜZELOĞLU.

 Başa
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.