İzmir Kitap Fuarının Ardından..

İzmir 19. Kitap Fuarı geçen hafta sona erdi. Her zaman olduğu gibi bazı günler yoğun kalabalıklar oluştu.. Dolaşmakta güç anlar yaşandı. Fuarda,  mizah dergileri stantları yoğun ilgi gördü. Uykusuz, Leman, Penguen mizah dergisi..

İzmir Kitap Fuarının Ardından..

Fuarda,  mizah dergileri stantları yoğun ilgi gördü. Uykusuz, Leman, Penguen Mizah Dergisi çizerleri imza günleri düzenledi.

Geçen yıllarda olduğu gibi İzmirli çizerler fuarda stant ile yer almadı. Mustafa YILDIZ’ın özel hazırladığı 'İşte Karnemiz' konulu karikatür panosu ÇYDD Standında sergilendi..


İzmir 19. Kitap Fuarı geçen hafta sona erdi. Her zaman olduğu gibi bazı günler yoğun kalabalıklar oluştu.. Dolaşmakta güç anlar yaşandı..
Fuarda,  mizah dergileri stantları yoğun ilgi gördü. Uykusuz, Leman, Penguen mizah dergisi çizerleri imza günleri düzenledi.

Geçen yıllarda olduğu gibi İzmirli çizerler fuarda stant ile yer almadı. Mustafa YILDIZ’ın özel hazırladığı 'İşte Karnemiz' konulu karikatür panosu ÇYDD Standında sergilendi.
Behiç AK’ın söyleşi ile katıldığı fuara, B. Sadık ALBAYRAK imza için geldi. Ünlü yazar Yalçın KÜÇÜK ile imza yaptı. Karikatür çizeri Semih BULGUR kitaplarını imzalayıp, portre karikatürler çizdi.

Penguen çizeri Serkan ALTUNİĞNE Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Topluluğunun Festival konuğu olarak söyleşiye katıldı. Kültür Sanatevi’nde gerçekleşen söyleşide keyifli anlar yaşandı.
(Haber; Mustafa YILDIZ)


ÇYDD karikatür

ÇYDD Standı


Semih BULGUR, Mustafa YILDIZ

Serkan ALTUNİĞNE

Yalçın KÜÇÜK, Mustafa YILDIZ,
B Sadık ALBAYRAK