Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

5.04.2014

'Adalet ve Mizah' Paneli Ankara'da Gerçekleşti..


Ankara'da bulunan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Konferans Salonunda gerçekleşen panelde, Türkiye ve dünyadaki adalet ve mizah ilişkisi ele alındı.Uluslararası 'Adalet' konulu karikatür sergisi bünyesinde gerçekleşen panele konuşmacı olarak Cem KOÇ, Cihan DEMİRCİ, Muhittin KÖROĞLU, Mikhail ZLATKOVSKY (Russia) ve Alessandro GATTO (Italy) katıldılar.

-->(Diğer Fotograflar İçin Bakınız)
-->(Adalet ve Mizah Paneli/Karikatürcüler Derneği)
(Haber&Foto; CartoonColors)


KonuşmacılarCem KOÇ, Cihan DEMİRCİ, Metin PEKER

Mikhail ZLATKOVSKY

Alessandro GATTO(Haber&Foto; CartoonColors)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.