Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

18.03.2014

'Fırtınalı' Söyleşi

Türkiye’de Çizgi Roman ve “Tayfun Fırtına” Karakteri konulu söyleşi Neşe ve Karikatür Müzesinde gerçekleşiyor..Söyleşi 20 Mart 2014 Perşembe günü saat 18.00’de yapılacak.

Geçtiğimiz günlerde Aydınlık Gazetesinde yayınlanan 'Tayfun Fırtına' karakterini yaratıcısı Devrim DEMİRAL, kendi ağzından kahramanını anlatacak. Ayrıca Türkiye’de çizgi romanın durumunu değerlendirecek olan DEMİRAL, tüm çizer dostlarını ve sanatseverleri söyleşiye davet ediyor.
(Haber; Mustafa YILDIZ)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.