Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

'FenaMizah' E-Dergi • Nisan 2014 - Sayı: 26..


FENAMİZAH e-dergi 26. sayısı yayımlandı..

Uluslararası mizah dergisi FENAMİZAH'ın 26. sayısı 68 sayfa...
Bu sayıda; yazılarıyla / çizgileriyle 35 farklı ülkeden, tam 120 isim yer alıyor...
Yayın yönetmenliğini Aziz YAVUZDOĞAN'ın yaptığı FENAMİZAH e-dergi, Türkiye'den ve dünyadan tanınmış karikatürcülerin gönüllü katılımlarıyla yayımlanıyor..

Aylık olarak internet üzerinden ücretsiz - çevrimiçi okunabileceği gibi; FENAMİZAH e-dergi'yi dijital baskı yaptırıp, basılı bir dergi olarak arşivlemek istenirse de, ayrıca montajlı olarak hazırlanan pdf dosyasını indirebiliyor.

Bu konudaki ayrıntılı bilgi ve tüm sayılar aşağıdaki bağlantıda:
http://www.fenamizah.com/e-magazine.html

Ve tüm mobil cihazlardan TURKCELL dergilik uygulamasını ücretsiz indirilebilir.
-->(FenaMizah/Website)
-->(FenaMizah/Blogger)
-->(FenaMizah/Facebook)

Dijital Platformlar:
-->(FenaMizah/ISSUU)
-->(FenaMizah/DMAGS)
-->(FenaMizah/TURKCELL)
 başa
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.