- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - - 'Bizim Gazete' 11 Şubat 2018 Sayısı. PDF.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

24.02.2014

'Trabzon'un Renkleri'..

'Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri-8'..
'Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri-8'..
Ankara'da bu yıl 20-23 Şubat 2014 tarihleri arasında 8'incisi düzenlenen 'Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri' sanat sergilerine de ev sahipliği yaptı. Trabzon Sanat Evi'nin bünyesinde gerçekleşen 'Trabzon'un Renkleri' başlıklı sergilerde resim, heykel, karikatür ve fotograf sanatından örnekler ziyaretçilere sunuldu. 

Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) yörenin kültürünü tanıtan stand ve aktiviteler yoğun ilgi görürken  açılan sergiler de  ziyaretçilerin beğenisini kazandı.
Mizah Sanatı Derneği (MİZAHDER) karikatür sergisinde eseri bulunan çizerler;
Ziya RAMOĞLU
Hikmet AKSOY
Adnan TAÇ
Barış UZUN
Bülent SÜMER
Cumhur GAZİOĞLU
Fehmi Uygar KIRMIZIKAN
Hakan SÜMER
Muammer KOTBAŞ
Orhan ZAFER
Tamer KÜÇÜK
Zekeriya İSKEFİYELİ
Karikatür Sergisi

Karikatür Sergisi

Bakırcılık

Şimşir Kaşık

Yöresel Hediyelik Sepetler
ve Biblolar
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.