Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

17.02.2014

Okulda Karikatür Sergisi..


Mustafa YILDIZ’dan Karikatür Sergisi..

TAKEV Okulları Narlıdere İlköğretim Okulunda 2. si gerçekleşecek olan 'Türkçe Günleri'ne Mustafa YILDIZ karikatür sergisi ile katılıyor. 18- 19- 20 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğin 2. gününde karikatür işliği de yapacak olan YILDIZ’ın 20 karikatürü öğrencilerin beğenisine sunulacak.

Dil Derneği İzmir Temsilciliği'nin katkılarıyla gerçekleşen etkinlikte, diğer işlik çalışmalarına; Fidan KAPLAN ÇOBANOĞLU / Öykü, Oğuz TÜMBAŞ / Şiir, Azime AKBAŞ YAZICI / Resim, Kıvılcım ERDEM / Şiir Okuma ile katılıyor.

Söyleşi, imza, dinletilerin yapılacağı etkinlikte yer alan diğer yazar ve sanatçılar;
Mavisel YENER, Bekir YURDAKUL, Halim YAZICI, Nursel ÇETİN, Selçuk OĞUZ, Hüseyin TOPTAŞ, Habib BEKTAŞ, Hakan CEM, Tuncay KARAÇORLU, Birol ÜZMEZ ve Çiğdem ÖZELSANCAK ATAŞ.
(Haber; Mustafa YILDIZ)
 başa
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.