Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.01.2014

'Kaşık'

Karikatürcü Hakan SÜMER'in filmi; 'Kaşık'..
Daha önce Trabzon'un Sürmene ilçesinde de resim öğretmenliği görevi yapmış olan Karikatürcü Hakan SÜMER, öğrencileri ve yerel halkın da rol aldığı bir film çekti. Doğu Karadeniz'in ve Sürmene'nin harika doğasının da ön planda olduğu film bu yönüyle de ilgi çekici. 'Kaşık' filmin senaryosu, kurgusu ve yönetmenliği de Hakan SÜMER'e ait.. 

Yapım: Sürmene Lisesi Film Ekibi, 2012
Tür: Dram
Süre: 80 dakika

-Film/Fragman
-Kamera Arkası/Çekim Hataları

'Kaşık'
---
FİLMDEN KARELER
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.