Trabzon'da Yılın Gazetecileri Ödülleri

🔴Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Yılın Başarılı Gazetecileri" yarışmasının sonuçları açıklandı. Muammer KOTBAŞ'ın, balıkçılığı konu alan bir eseri, karikatür dalında başarı ödülüne..


Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin "Yılın Başarılı Gazetecileri" yarışması sonuçlandı..


Yarışmada; Haber, Haber Fotograf, Spor Haberi, Spor Fotografı, Spor Yazısı, Röportaj, Araştırma-İnceleme, Radyo-Tv Program, Tv Haber Görüntü, Karikatür ve Sayfa Düzeni ödülleri yanında Basın Hizmet Ödülü, Jüri Özel Ödülü ve 'Ziyad NEMLİ Büyük Ödülü' de veriliyor..


Trabzon basınında karikatür, haber ve yazılarıyla yer alan Hikmet AKSOY'a "Jüri Özel Ödülü" verilirken; 'Ziyad NEMLİ Büyük Ödülü' ise, Gazeteci Nuray MERT'e verildi. Ödül töreninin Nisan ayında yapılması planlanıyor..Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Yılın Başarılı Gazetecileri" yarışması sonuçlandı.
Muammer KOTBAŞ'ın, balıkçılığı konu alan bir eseri, karikatür dalında başarı ödülüne layık bulundu. Uzun yıllar Trabzon basınında çizgileriyle yer alan KOTBAŞ, 11'i yurt dışından
olmak üzere toplam 49 ödül sahibi ve halen Kuzey Ekspres Gazetesi'nde karikatürlerini yayınlamayı sürdürüyor.

Yarışmada; Haber, Haber Fotograf, Spor Haberi, Spor Fotografı, Spor Yazısı, Röportaj, Araştırma-İnceleme, Radyo-Tv Program, Tv Haber Görüntü, Karikatür ve Sayfa Düzeni ödülleri yanında Basın Hizmet Ödülü, Jüri Özel Ödülü ve 'Ziyad NEMLİ Büyük Ödülü' de veriliyor. 

Trabzon basınında karikatür, haber ve yazılarıyla yer alan Hikmet AKSOY'a "Jüri Özel Ödülü" verilirken; 'Ziyad NEMLİ Büyük Ödülü' ise, Gazeteci Nuray MERT'e verildi. Ödül töreninin Nisan ayında yapılması planlanıyor.
------------------

Başarı Ödülü
Muammer KOTBAŞ