'İnşaat Kazaları' 1. Albümü Yayımlandı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen Uluslararası 1. karikatür yarışmasının albümü yayımlandı. Nisan 2011'de yapılan ve 'İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği Çalıştayı' etkinliği..
---

'İnşaat Kazaları' 1. Albümü Yayımlandı..

Nisan 2011'de yapılan ve 'İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği Çalıştayı' etkinliği bünyesinde düzenlenen 'İNŞAAT KAZALARI' konulu karikatür yarışmasında Kürşat ZAMAN birinci, Musa GÜMÜŞ ikinci ve Raed KHALIL (Suriye) de üçüncü olmuştu..


Eskişehir Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen Uluslararası 1. karikatür yarışmasının albümü yayımlandı. 


Nisan 2011'de yapılan ve 'İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği Çalıştayı' etkinliği bünyesinde düzenlenen 'İNŞAAT KAZALARI' konulu karikatür yarışmasında Kürşat ZAMAN birinci, Musa GÜMÜŞ ikinci ve Raed KHALIL (Suriye) de üçüncü olmuştu. 

Mansiyonları Belçika'dan Dedoncker HUBERT, Türkiye'den Muammer KOTBAŞ, Abdullah ÜÇYILDIZ, Hüseyin Yetiş PALAZ ve Ukrayna'dan Vladimir KAZANAEVSKY'nin aldığı yarışmanın albümü, (32cm x 32cm) ebatlarında ve karikatürlerin, şu ana kadar pek alışık olmadığıız büyük boyutta sayfalarda yer aldığını görüyoruz. 
128 sayfalık albümde 28 ülkeden 81 çizerin eserleri bulunuyor. Son sayfalara doğru ise, yurtiçi-yurtdışı genç çizerlerin eserleri ve en son sayfalarda ise tam sayfa reklamlara yer verilmiş. 🔴