EYOF 2011 Kapsamında Trabzon’da Karikatür Sergileri

Kültür ve sanat programları 05 Temmuz 2011 tarihinden itibaren başlatıldı. Bu etkinlikler çerçevesinde Karikatürcüler Derneği Trabzon TemsilciliğiTrabzon Sanatevi’nde ve Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde açılacak olan

---

EYOF 2011 Kapsamında Trabzon’da Karikatür Sergileri..23-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF 2011) kapsamında Trabzon’da bir dizi kültür ve sanat etkinliği gerçekleştiriliyor..


23-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF 2011) kapsamında Trabzon’da bir dizi kültür ve sanat etkinliği gerçekleştiriliyor.

Sportif oyunların izlenmesi dışında kente gelecek olan yerli ve yabancı turistler için kenti tanıtıcı ve kalan zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesine yönelik organize edilen kültür ve sanat programları 05 Temmuz 2011 tarihinden itibaren başlatılmış bulunuyor. 
Bu etkinlikler çerçevesinde Karikatürcüler Derneği Trabzon Temsilciliği, Trabzon Sanatevi’nde ve Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde açılacak olan fuarda karikatür sergileriyle yer alacak. 

Trabzonlu karikatürcülerden Muammer Kotbaş, Adnan Taç, Cumhur Gazioğlu, Tamer Küçük, Hakan Sümer, Bülent Sümer’in karikatürlerinden oluşan karma sergiyi ve karikatürcü Raşit Yakalı’nın “Olimpiyat Sporları” karikatür sergisini 21 Temmuz 2011 tarihinde Trabzon Sanatevi bahçesinde, aynı sergilerin devamını 22 Temmuz 2011 tarihinde Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde açacak.
Her iki sergi 31 Temmuz 2011 tarihine kadar açık kalacak. 
---------------