'Ekonomik Kriz' Sergisi CD Olarak Yayımlandı

🔴'Ekonomik Kriz' Sergisi CD Olarak Yayımlandı.. 'Ekonomik Kriz' konulu 1. Uluslararası Karikatür Sergisi..Yunanistan'ın Hymettos şehrinde, 03-18 Aralık 2010 tarihleri arasında düzenlenen 'EKONOMİK KRİZ' konulu 1. Uluslararası..'Ekonomik Kriz' Sergisi CD Olarak Yayımlandı..

'Ekonomik Kriz' konulu 1. Uluslararası Karikatür Sergisi.. Yunanistan'ın Hymettos şehrinde, 03-18 Aralık 2010 tarihleri arasında düzenlenen 'EKONOMİK KRİZ' konulu 1. Uluslararası Karikatür Sergisinde yer alan eserler, bir CD olarak yayımlandı..


'Ekonomik Kriz' konulu 1. Uluslararası Karikatür Sergisi..Yunanistan'ın Hymettos şehrinde, 03-18 Aralık 2010 tarihleri arasında düzenlenen 'EKONOMİK KRİZ' konulu 1. Uluslararası Karikatür Sergisinde yer alan eserler, bir CD olarak yayımlandı.

Sergide Türkiye'den; bir süre önce yitirdiğimiz Atila ÖZER'in bir eseri yanında Ayten KÖSE, Kemal ÖZYURT, Nuri BİLGİN, Musa GÜMÜŞ, Oğuz GÜREL, Recep BAYRAMOĞLU, Salih KÜTÜKÇÜ, Yalçın EROĞLU, Ekrem YETİ ve Muammer KOTBAŞ'ın karikatürleri yer alıyor. Kâr amacı gütmeyen sergi, Yunanistan'dan sonra dış ülkelerde de sergilenecek. ⬤