Katılımcı Listesi.. 1. Atık Yönetimi 2016 Karikatür Yarışması, İran

The First Cartoon Contest on Waste Management, 2016, Iran..










Pazartesi 11.07.2016 Caryoon Colors
Website:
http://www.irancartoon.com/the-first-cartoon-contest-on-waste-management-2016/#
Şartname / Rules:
http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2016/03/the-first-cartoon-contest-on-waste.html

Katılımcılar:

Almanya
Helmut JACEK
Amerika
Marco Ramos TRUJILLANO
Terry WILSON
Avusturalya
Boban STANOJEVIC
Glenn HODGKIN
Avusturya
Stefan WENCZEL
Belarus
Vitaly BONDAR
Belçika
Norbert van YPERZEELE
Paul KEMPENEERS
Stefaan PROVIJN
Bosna Hersek
Resad SULTANOVIC
Brezilya
Alisson AFFONSO
Aloisio ANDRADE
Cival EINSTEIN
Eder SANTOS
Izaltino MANCINI Jr
J.Bosco AZEVEDO
Junior LOPES
Luciano Santos DUARTE
Raimundo Waldez DUARTE
Rock Lane Fonseca ALVES
Bulgaristan
Jovcho SAVOV
Valery ALEKSANDROV
Çin
Cai WEIDONG
Guibao GAI
Hao Wen LU
Hong XUE
Jiameng
Sun Bao XIN
Sun Li FEN
Sun CHEN
Wang Da PENG
Yang LIJIE
Zhao Yun SHENG
Zhao Yunsheng HI
Zheng TAILOULI
Endonezya
Afri DIYANSYAH
Afrizal
Agus Eko SANTOSO
Agoes JUMIANTO
Anon ANINDITO
Armen HAMONANGAN
Bambang SULISTYO
Jitet KUSTANA
Supriatin SOEPRIEKETJIL
Fransa
Bernard BOUTON
Hırvatistan
Damjan ROCE
Zarko LUETIC
Hindistan
Aarya Sanyog BUTOLIA
Abhik BASU
Aarya BUTOLIA
B V Panduranga RAO
Madupu Shyam Prasad RAO
Malatesh M GARADIMANI
Rahul DEV
Sekhar Babu M
Thipparthi GANGADHAR
Hollanda
Ala Al FAYAD
İran
Ali AGHAEI
Abbas NASERI
Aliyeh MAZAHERI
Ali SHABANI
Ali MASOUMI
Ali ZAHAB
Aliakbar ARIANFAR
Amir BEIGZADEH
Asaad RASOULI
Ata TAROUDI
Amir Dehghan
Amir Ababaf
Atefeh Yarian
Alireza Zarei
Ayat Naderi
Ahmadreza Sohrabi
Bagher Vasegh
Bahman Jalali Nokandeh
Behrouz Firouzi
Davoud Houshmand
Daryoush Mehrdelan
Davoud Kamali
Elham Pazouki
Elham Khalililmehr
Elham Khoshanjam
Elaheh Kharaman
Elyas Foroutan
Ghahraman Koulani
Hamed Bazrafkan
Hamed Dourgard
Hamid Ghalijari
Hamideh Dehghani
Hoda Bakhtiari
Hosein Naghib
Hosein Pakravan
Iman Shourgashti
Javd Abdolhoseini
Jafar Pourghahreman
Jalal Pirmarzabad
Khodayar Narouei
Leila Salimi
Leila Pirmohammadi
Mahnaz Yazdani
Maryam Farhangfallah
Masoum Aahi
Mahdi Afradi
Malek Kohansal
Masoumeh Sadat Mousavi
Mahboubeh Zare
Mohammad Heidarian
Mansoureh Dehghani
Mahdi Sepehrifar
Mahan Maminezhad
Mohammad Javandoust
Mehrdad Bahrami
Milad Sedghi
Mehdi Azizi
Milad Khayat
Mohammadhosein Akbari
Mohsen Rafiei
Mohammadhosein Ashtiani
Mohammad Aflak
Mohammadbagher Ranjbar
Mohammadreza Dadmehr
Mohammad Norouziniay
Nasrin Zare
Naser Moghaddam
Niloufar Zeinali
Nikzad Akbari
Pedram Farrokhnia
Ramin Rezaei
Raziyeh Tizghadam
Ramin Khorsandi
Reza Rahimi
Roghayeh Heidari
Saeid Keyhani
Sahar Heidari Torkamani
Saman Torabi
Samaneh Sadeghi
Sarallah Jafari
Saghi Mahmoudi
Samira Sabzbahar
Seyyed Mansour Mazarei
Siavash Pezashkifar
Sohrab Kheiri Iran
Soheil Mohammadi
Somayyeh Shoghi
Shahram Rezaei
Tahereh Soleimaninia
Tayyebeh Khalilimehr
Yaser Delfan
Yalda Hasheminezhad
Zahra Moghaddam
Zahra Mikaeili
İtalya
Gabriele Corvi
Marco Fusi
Marzia Grossi
Japonya
Sinji Iwamoto
Kanada
Oscar Malatesta
Karadağ
Darko Drljevic
Dragomir Djukic Charlly
Luka LAGATOR
Kenya
Michael Egala Jumba
Kolombiya
Cesar Ibarra ZUNIGA
Guaico
Raul Fernando Zuleta
Raul Trujillo Ospina
Küba
Alfredo Martirena Hernandez
Carlos David Fuentes Hierrezuelo
Roberto Castillo Rodriguez
Macaristan
Istvan KELEMEN
Makedonya
Jordan POP-ILIEV
Meksika
Gabriel Lopez Martinez
Mısır
Dina Abdelgawad Shosha
Marwa Ibrahim
Myanmar
Ngai Oo
Peru
Antonio Jesus Tapia Munoz
Polanya
Dariusz Dabrowski
Dariusz Mrozek
Jan SURMA
Zygmunt Zaradkiewicz
Portekiz
Antonio Santos
Romanya
Doru Axinte
Liviu Stanila
Rusya
Alexander Shmid
Igor Pashchenko
Valeri Tarasenko
Vladimir Nenashev
Vasileva Lilia
Vasiliy Alexandrov
Victor Khrushch
Sırbistan
Bobisa Todorovic
Goran Celicanin
Jaksa Vlahovic
Milorad Rankov
Mileta Miloradovic
Sasha Dimitrijevic
Uros Maksimovic
Vaso Krcmar
Suriye
Raed Khalil
Türkiye
Askin Ayrancioglu
Cemalettin Guzeloglu
Dincer Koksal
Duru Ciftci
Ercument Somer
Emrah Arikan
Ferhat Demirbas
Mehmet Zeber
Menekse Cam
Musa Gumus
Mustafa Yildiz
Musa Keklik
Nihat Celik
Oguz Gurel
Omer Cam
Salih kutukcu
UK
Stephen Mumberson
Ukrayna
Oleg Loktyev
Mykola Prynkovskyi
Michael Mayevsky
Slava Kazanevskyi
Vladimir Kazanevsky
Yuriy Galiakbarov
Uruguay
Leslie Ricciardi
Pablo Lopez
Yunanistan
Dem Koutarelli
Serafim Bakoulis